Чи маю я право на польське громадянство?

Пройшовши наш базовий тест, ми можемо зробити попередній аналіз, щоб перевірити, чи маєте ви право на польське громадянство. Отримання польського громадянства залежить від трьох основних аспектів:

Ciudadanía Polaca

НАТИСНІТЬ ЧЕРВОНУ КНОПКУ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ, ЧИ ВИ ПІДХОДИТЕ! БАЗОВИЙ ТЕСТ

(Займає 5 хвилин, потрібні лише основні дані)

Наші Послуги

Польське громадянство

Ми спеціалізуємося на оформленні та отриманні польського громадянства для нащадків поляків. Розглядаємо складні справи з відсутніми документами. У нас є власна команда досвідчених юристів, архівістів і перекладачів в Аргентині, Торонто та Європі. Ми подаємо всі справи безпосередньо у Варшаві, оскільки це набагато швидше, ніж через посольство.

Повернення майна

Ми працюємо зі спеціалізованими юристами з реституції майна в Польщі. Ми структуруємо наші справи та структуру оплати відповідно до економічних можливостей клієнта та вартості майна. Можна подати до суду без витрати своїх коштів. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб отримати безкоштовну оцінку.

Пошук документів

Ми здійснюємо пошуки в архівах, якщо відсутні документи, які підтверджують ваше право на польське громадянство. Ми також проводимо пошук документів, щоб знайти права власності на нерухомість для повернення. Ми працюємо з підготовленими архівістами в Польщі, Росії, Білорусі, Литві та Україні.

Переклад

Окрім офіційних перекладів, які надаються для процесу отримання польського громадянства, ми виконуємо неофіційні переклади з польської на англійську та іспанську мови та навпаки. Ми також перекладаємо сучасні російські та давньоруські документи на іспанську та англійську мови.

Візит до посольства:

Ми призначаємо зустріч у посольстві на оформлення або відновлення паспортів у Посольстві Польщі. Також ми допомагаємо з такими юридичними питаннями, як отримання листів про не натуралізацію та підтверджуючих документів. Ми надаємо комплексні консультації щодо протоколів, яких слід дотримуватися, а також заповнюємо всі необхідні форми польською мовою.

Переваги володіння польським паспортом

Станом на липень 2019 року громадяни Польщі мають безвізовий режим або візу по прибуттю до 172 країн і територій, що робить польський паспорт 8 у світі за свободою подорожей згідно з Індексом паспортів Хенлі. Польський паспорт - переваги ЄС Польський паспорт дає доступ до спільного європейського ринку. Це дає вам такі ж права, як і будь-якому європейському громадянину. Це дозволяє вам жити, працювати та навчатися безкоштовно в будь-якій країні Європейського Союзу. Це надає вам доступ до найкращих лікарень Європи. Ви можете передати всі ці переваги та права своєму партнеру та своїм дітям.

Польський паспорт відкриває двері

Ciudadania Europea

Життя і робота

Наявність європейського громадянства дозволяє вам працювати в будь-якій країні ЄС без отримання дозволу на роботу. Ця свобода дає вам змогу відкривати нові культури, розширювати світогляд і мати більше можливостей у майбутньому. Робота в Європі дає вам можливість отримати доступ до високої зарплати та щедрих пільг, таких як оплачувана відпустка та подовжений декретна відпустка.

Estudiar en Europa. Beneficios de Ciudadania Polaca.

Навчання в Європі

Як європейський громадянин, ви маєте право на безкоштовне навчання в будь-якій країні ЄС. Ви можете отримувати стипендії, надані країнами або міжнародними організаціями, які пропонують їх громадянам Європи. Станьте учасником ERASMUS і навчайтеся в кількох європейських університетах, часто абсолютно безкоштовно разом із щомісячною стипендією.

Vivir en Europa

Безвізовий режим

Рухайтеся вільно. Будучи громадянином ЄС, ви можете вільно подорожувати будь-якою з 27 країн Європейського Союзу, в’їжджаючи та виїжджаючи без візи. Ви також можете переїхати без візи до Норвегії, Ісландії, Швейцарії та Ліхтенштейну. Це також забезпечує легший доступ до США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.

Medicina Europea Gratis

Безкоштовна європейська медицина

Подорож будь-якою країною ЄС не звільняє вас від захворювання та потреби в медичній допомозі. З Європейською карткою здоров’я ви можете отримати таке ж медичне обслуговування, як і будь-який житель країни, в якій ви перебуваєте. Європа має одні з найкращих у світі медичних послуг, і найчастіше значно дешевше поїхати до Європи та пройти там лікування безкоштовно, ніж платити неймовірні рахунки за лікування вдома.


Гільєрмо Боргер : колишній президент AMIA. Після ретельного пошуку документів у Польщі Гільєрмо отримав польське громадянство завдяки нашій команді. Подивіться відео про Гільєрмо Боргера Установи, які підтримують доктор Джонатан Яблонскі з "Мій польський паспорт"

Play Video about Guillermo Borger

Установи, які підтримують доктора Джонатана Яблонського з My Polish PassportУстанови, яких підтримує доктор Jonathan Jablonski «My Polish Passport»

Відновіть зв’язок зі своєю польською спадщиною